CHCETE ZDRAVĚ BYDLET?

NEJÚČINNĚJŠÍ NANO NÁTĚRY FN® POMÁHAJÍ ZLEPŠOVAT PROSTŘEDÍ V RODINÁCH S NEMOCNÝMI DĚTMI

Funkční nátěryFN® slouží pro zkvalitnění vzduchu vnitřního prostředí v budovách.

Čistí vzduch od škodlivých látek a alergenů, zápachů a mastných mikro kapének. Ochraňují před přenosem nákaz, virů a bakterií. Vytvářejí aktivní hygienické povrchy poskytující dlouhodobou permanentní ochranu proti usazování mikroorganismů a jejich přemnožení. 

To vše nás vedlo k tomu, že jsme chtěli cíleně pomoci na místech, kde je to nejvíce potřebné. 

Oslovili jsme obecně prospěšnou společnost Život dětem, jejímž posláním je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé ČR, které se ocitnou v obtížné životní situaci. Jednali jsme s paní ředitelkou MgA Mariou Křepelkovou, která vytipovala 5 rodin s dětmi, které by nejvíce ocenily ve svých domovech naši technologii FN NANO®. 

Většinou se jednalo o děti postižené cystickou fibrózou, ale i trpící syndromem krátkého střeva anebo spinální svalovou atrofií.

Spojili jsme síly tří společností dohromady, abychom mohli každý svým dílem přispět a pomoci těmto rodinám. Naše společnost FN-NANO s.r.o. poskytla podkladový nátěr a dále vlastní funkční nátěr FN®3. Společnost ZdravéProstory.CZ tyto nátěry u jednotlivých rodin aplikovala a společnost NBB Bohemia s.r.o.dodala potřebná aktivační světla.

Interiéry stačí vymalovat naším fotokatalytickým funkčním nátěrem FN®, nasvítit jej UVA světlem a vnitřní prostředí se stane čistším a zdravějším. Rodiny tak získaly vysoce efektivní, bezporuchovou, ekologickou, nehlučnou a ekonomicky úspornou čističku vzduchu.

Co všechno nano nátěr opravdu dokáže:

–           likviduje plísňové spory, alergeny, vč. exkrementů roztočů ve vzduchu,

–           odstraňuje i velmi nízké koncentrace alergenů a toxických látek,

–           výrazně snižuje riziko přenosu infekčních chorob,

–           likviduje zápachy a výpary z kuchyně,

–           výrazně snižuje usazování mastnoty.

 

Jedná se o ekologické řešení – bez chemie, fungující na čistě fyzikálním efektu s již 10letou prověřenou praxí, studiemi a s českým patentem.

Velmi rádi jsme pomohli alespoň touto formou rodinám co možná nejvíce zmírnit potíže, které mohou vyvolávat právě nečistoty v ovzduší.

Tento vyšší standard zdravého bydlení můžeme mít všichni. Dnes k tomu stačí opravdu málo díky firmě FN-NANO s.r.o.

Pin It on Pinterest

winner of business award europe 2019 winner of business award europe 2016