Zúčastnili jsme se prestižního veletrhu ECO Expo Asia 2016 v Hongkongu

Díky podpoře MZV ČR a Generálního konzulátu ČR v Hongkongu jsme se zúčastnili ve dnech 26. – 29. října 2016 prestižního veletrhu ECO Expo Asia v Hongkongu. Jde o jednu z největších světových výstav, která je zaměřena na oblast vodního hospodářství a environmentálních technologií.

Veletrh je i místem zájmu zástupců státní sféry států ASEAN, Číny, Hongkongu a dalších zemí. Mottem letošního ročníku bylo „Green Solution for a Changing Climate“ a hlavními tématy: Energy Efficiency & Energy, Green Building Solution & Service, Air & Water Quality, Waste Management & Recycling, Green Transportation.

Veletrhu jsme se zúčastnili v rámci České expozice o ploše 36 m2. Vynikající podpora nám byla poskytnuta ze strany Generálního konzulátu ČR v Hongkongu. Svoje poděkování této souvislosti vyjadřujeme pracovníkům konzulátu a zejména konzulovi ČR panu Milanu Vágnerovi.

Společnost Advanced Materials reprezentoval na veletrhu náš kolega z USA pan Leo Cheung (FN Nano Inc).

Oficiální tisková zpráva z veletrhu: https://www.hktdc.com/fair/ecoexpoasia-en/s/9955-For_Press/Eco-Expo-Asia-International-Trade-Fair-on-Environmental-Protection/PressRelease.html

Pin It on Pinterest

winner of business award europe 2019 winner of business award europe 2016